Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK HYS MOBİL APLİKASYON

 

Petrol Ofisi-Hızlı Yakıt Sistemi ile akaryakıt dünyasında oldukça önemli bir devrim yapmıştır. Bu yeni dönemin oluşmasında etkili olan bu sistemin, akaryakıt alımlarında büyük bir kolaylık sağladığı görülmüştür. Akaryakıt yönetiminin ve takibinin sağlandığı HYS Mobil Aplikasyon sayesinde, büyük bir kolaylık oluşacağı ve bu kolaylığın akaryakıt sisteminde bir dönem başlatacağı ortadadır.

Petrol Ofisi-Hızlı Yakıt Sistemi, Şirketlere Avantajlar Sunacak

Bağımsız denetim şirketleri tarafından yapılan tetkikler sonucu, Petrol Ofisinin yakıtının hem kaliteli hem de uzun ömürlü olduğu ortaya konulmuştur. Bütün KOBİ’lerin, Doğrudan Borçlanma Sistemi(DBS) hesabı olmaksızın üye olabileceği Hızlı Yakıt Sistemi; şirketlerin yakıt alırken de kullanırken de kazanmasını sağlıyor.

Şirketler HYS ile Neler Kazanıyor?

Yakıt alımını tek bir kontrol mekanizması üzerinden kontrol edebileceğiniz sistem olan Hızlı Yakıt Sistemi(HYS), yakıt tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır. Sistemin amacı yakıt tüketiminizi minimuma indirmektir. Bu sayede hem bütçenizi koruyup hem de zamandan kazanabilirsiniz. Elbette sistemin getirdiği tek avantaj bunlarla sınırlı değildir. Hızlı Yakıt Sistemi(HYS)’nin en büyük avantajlarından birisi de, Türkiye’de ilk ve tek otomasyon sistemi olan HYS aplikasyon sistemidir. HYS aplikasyon sistemi sayesinde, Hızlı Yakıt Sistemi’ni kullanan şirketler diledikleri zaman online bir şekilde destek alabilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir