Petrol Ofisi, Türkiye’nin en köklü ve en büyük akaryakıt şirketidir. Bağımsız denetim şirketleri tarafından yapılan tetkikler sonucunda, yakıtının en kaliteli olduğu tespit edilen şirkettir. Bu bağlamda Petrol Ofisi 81 il, 850 ilçede oldukça geniş bir müşteri ağına sahiptir.

Akaryakıt alımında yeni bir dönem başlatan HYS Mobil Aplikasyon, tek merkezden kontrol edilebilir oluşuyla fark yaratmaktadır. Sistemi kullanan şirketler, bu sayede akaryakıt tüketimlerini kontrol altında tutabilmektedir. Ayrıca yakıtlarını indirimli bir şekilde alabilmektedir.

Hızlı Yakıt Sistemi’nin bir diğer özelliği, sistemi kullanan şirketlerin zamandan tasarruf sağlamasıdır. Akaryakıt istasyonlarındaki uzun sıralarda beklemek zorunda kalmadan, anında yakıt alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Doğrudan Borçlanma Sistemi(DBS) hesabınız olmadığı halde, sizlerde Hızlı Yakıt Sistemi(HYS) avantajlarından yararlanabilirsiniz. DBS hesabı olmayan şirketlere, yalnızca kredi kartı ile kayıt olma fırsatı tanımaktayız.

Doğrudan Borçlanma Sistemi(DBS) ödeme sisteminden yararlanan şirketlere ise uzun vade imkanı sunarak, bütçenizi koruyabilir ve pek çok indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Hızlı Yakıt Sistemi(HYS) Mobil Aplikasyon sayesinde, yakıt ikmalinizi beklemeden gerçekleştirirken dilediğiniz an 7/24 çevrimiçi destek alabilirsiniz.