Hızlı Yakıt Sistemi(HYS) şirketlerin sistematik bir şekilde tek merkezden kontrol ile indirimli bir şekilde yakıt almalarını sağlayan sistemdir. Aynı zamanda akaryakıt alımının en hızlı halidir.

Hızlı Yakıt Sistemi(HYS) bünyesine kaydolmak isteyen KOBİ’lere ve şirketlere kapılarını açmaktadır. Üstelik bunun için Doğrudan Borçlanma Sistemi(DBS) hesabınızın olmasına gerek de yoktur. Yalnızca kredi kartınız aracılığıyla, akaryakıt istasyonlarında beklemek zorunda kalmadan yakıt alımını gerçekleştirebilirsiniz. Doğrudan Borçlanma Sistemi(DBS) ödeme sisteminden yararlanan şirketler ise uzun vade imkanından yararlanabilir. Böylelikle bütçenizi koruyabilir ve pek çok indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen HYS aplikasyon sistemi, ödemelerin mobil cihazlar üzerinden online bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Hızlı Yakıt Sistemi(HYS) mobile aplikasyonla ödemenizi hiçbir bekleme süresi olmadan, tek bir merkez üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bunu kredi kartınız ile Doğrudan Borçlanma Sistemi(DBS) hesabınız olmadan yapmanız mümkündür.