Taşıt Tanıma Sistemi Nedir?

Taşıt Tanıma Sistemi, KOBİ’lerin araç takibini gerçekleştirebileceği ve araçlarının kullanım bilgilerini görebilecekleri bir sistemdir. Taşıt Tanıma Sistemi’ne geçen bütün kobiler, ekonomik ve finansal açıdan bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Taşıt Tanıma Sistemi ülkemizde yakıtmatik ve taşıtmatik olarak da yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Neden Taşıt Tanıma Sistemini Tercih Etmeliyim?

Akaryakıtınızı Petrol Ofisinden almanız, hem zamandan hem de yakıttan tasarruf etmenizi sağlar. Petrol Ofisi, Türkiye’nin en çok yakıt istasyonu olan yakıt şirketidir. 81 il, 850 ilçede hizmet vermektedir. Bağımsız denetim şirketleri tarafından yapılan tetkikler sonucu, Petrol Ofisinin yakıtının hem kaliteli hem de uzun ömürlü olduğu onaylanmıştır. Bu yüzden Petrol Ofisi-Taşıt Tanıma Sistemi’ni kullanan şirketlere güvenli yolculuğun garantisini vermektedir.

Taşıt Tanıma Sistemi ile Nasıl Tasarruf Ederim?

Taşıt Tanıma Sistemi’nden yararlanan şirketler, yakıt tüketimlerini en gelişmiş otomasyon sistemi üzerinden kontrol edebilir, yakıt tüketimlerini bu sayede minimuma indirebilirler.  En gelişmiş otomasyon sistemi sayesinde yakıt kontrolünü %100 sağlayabilirler. Ayrıca KOBİ’ler araç bakım maliyetlerini ve diğer maliyetleri de azaltabilirler.

KOBİ’ler Taşıt Tanıma Sistemi ile Neler Kazanıyor?

Belirlediğiniz aylık limit doğrultusunda akaryakıt tüketimini gerçekleştirebilirsiniz. Yakıt tüketiminizin kontrolünü ve denetimini sağlayabilirsiniz. Yakıtınızın uzun ömürlü oluşu sayesinde, tasarruf yapabilirsiniz. Kaliteli yakıt ile aracınızın sağlığını güvence altına alabilir, araç bakım maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Taşıt Tanıma Sisteminin gelişmiş otomasyonu sayesinde, yakıtınızı indirimli olarak alabilirsiniz.