Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz

KOBİLER HEM ZAMANDAN HEM YAKITTAN TASARRUF EDİYOR

 

Akaryakıt alımı için dağıtım şirketlerinin istasyonlarında ne kadar süre beklemek zorunda kaldığınızı hiç düşündünüz mü? Kimi zaman büyük zaman kayıplarına neden olan bekleme süresi, kış soğuğu ile birleştiğinde çekilmez bir hal almaktadır. Bu duruma karşılık gerekli çalışmaları başlatan Petrol Ofisi-Hızlı Yakıt Sistemi, yeni bir dönem başlatmıştır. 

Kobiler Hızlı Yakıt Sistemini Kullanıyor

Petrol Ofisi taşıt tanıma sistemi ve Hızlı yakıt sistemini kullanan şirketler , araçlarını güvenle sisteme bağlayabilmektedir. Elektronik Takip Sistemi aracılığıyla, kilometre takip cihazından elde edilen veriler raporlanır. Üstelik avantajlardan yararlanmak için tek gereken, sisteme üye olmaktır. 

Yakıtta Limit Kontrolü

Hızlı akaryakıt sistemi, fiş toplama derdine de son vermektedir. Aylık olarak gönderilecek faturalar ile muhasebe işlerinde oldukça büyük bir kolaylık elde edilebilmektedir. Sistem sayesinde günlük, haftalık, aylık olarak hatta ve hatta özel günler için limit kullanımı söz konusu olmaktadır. Taşıt Kimlik Ünitesi sistemi ile yakıt kaçakları önlenebilmektedir. Yapılacak olan kilometre ölçümleri ile eski durumlara göre bir karşılaştırma yapma imkanı doğar ve bunun artı ve eksileri tartışılmaya başlanır. Bu sistem sayesinde kaliteli ve ucuz yakıt almak mümkündür. Arabanın bütün akaryakıt ağını sistemde görebilen görevli, hızlı ve kolay bir şekilde akaryakıt dolumunu gerçekleştirebilmektedir. Petrol Ofisi’nin kaliteli benzinini, ucuz benzin fırsatından yararlanarak alan müşteriler ise son derece memnundur. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir