Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz

AKARYAKITTA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

Birçok kişi günlük ya da belli zaman dilimlerinde akaryakıt alımı için dağıtım şirketlerinin istasyonlarına uğramaktadır.  Bazı anlarda oldukça fazla zaman kaybına neden olan bu duruma karşılık, yeni bir döneme geçilmesi için gerekli olan adımlar atılmıştır.

Hızlı Yakıt Sisteminin Yapabilecekleri

Artık akaryakıt giderlerinin kontrol altına alınması ve filoların akaryakıt için kilometre takiplerini, giderlerini ve limit tanımlamalarını yapıp etkin bir şekilde kullanılması mümkün olmuştur. Hızlı yakıt sistemi ile saat, gün, bölge, istasyon fark etmeden yapılacak olan akaryakıt alımlarını takip etmek oldukça kolaydır. Fiş ve masraf gibi durumlar ile uğraşıp vakit kaybetmemek, taşıt tanıma sistemi, sistemin getirdiği en güzel avantajlar arasındadır. Tüm istasyonlar ile online olarak bağlantı kuran ve her işlemin direkt olarak sistemde görülmesini sağlayan; aynı zamanda yakıt tüketimi kontrolünün yapılabildiği sistem ile tanışalım!

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Hızlı yakıt sistemi ile akaryakıtta yeni bir dönemin başlandığı söylenebilir. Araçların hangi istasyondan ne kadar yakıt aldığı, hangi cinste akaryakıt aldığı gün ve saat detayları ile sistemde gözükmektedir. Bu sayede istasyon görevlisinin yakıt ikmalini gerçekleştirecek kişiye herhangi bir soruda bulunmasına gerek kalmamaktadır. Arabanın bütün akaryakıt ağını sistemde görebilen görevli, hızlı ve kolay bir şekilde akaryakıt dolumunu gerçekleştirebilmektedir. Müşteri odaklı bir sistem olan Hızlı Yakıt Sisteminde ödemeler, kredi kartı ile gerçekleştirilebilir ve bütün KOBİ’ler kolaylıkla bu sistemden faydalanabilmektedir.

3 Comments

  • Life is good. Here we are in the last couple months of summer with its warm weather, family activities, getting ready for the children.

    • dsfsdf

  • Here we are in the last couple months of summer with its warm weather, family activities, getting ready for the children.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir